יום הולדת. כל מה שצריך כדי לחגוג יומולדת
יום הולדת. כל מה שצריך כדי לחגוג יומולדת
אנחנו בפייסבוק צרו קשר פרסום באתר

הפעלות יום הולדת

הפעלות ליום הולדת

כל הורה מכיר את הרגע שבו מתקרב יום ההולדת של הילד, ועליו לארגן את האירוע. יש סוגים רבים של הפעלות יום הולדת, שיהפכו את המסיבה לחוויה בלתי נשכחת הן לילד והן לחבריו. יש הורים שמעדיפים לארגן בעצמם הפעלות ליומולדת, ויש כאלה שמעדיפים לבחור מפעיל ליום הולדת.

ראשית, יש להחליט האם אנחנו מעוניינים לארגן הפעלות יום הולדת בעצמנו או להזמין מפעיל ליומולדת.

  1. ארגון יום ההולדת בעצמנו – במקרה שהחלטנו לארגן הפעלות יום הולדת בעצמנו, כדאי לחפש רעיונות למסיבת יום הולדת באינטרנט. אתרים רבים מציעים רעיונות למסיבת יומולדת ועלינו לחפש בהתאם לגיל המשתתפים במסיבה ולמיקומה. אפשר למצוא הפעלות יומולדת בנושא מסוים (למשל – יומולדת קוסמים, יומולדת פיות, יומולדת ספיידרמן ועוד ועוד) ואפשר לבחור בהפעלות ליום הולדת שנראה לנו שישתלבו היטב זו בזו ושיהיה לנו קל לארגן אותן.
  2. הזמנת מפעיל ליום ההולדת – גם פה, עומדות בפנינו אפשרויות רבות: הזמנת מפעיל או מפעילה ליום הולדת, הזמנת קוסם ליומולדת ועוד. לפני שבוחרים במפעיל ליומולדת, כדאי מאד לקבל המלצות מחברים, ואפילו לצפות ביום הולדת הפעלה שהוא מעביר. רצוי גם להתחשב, כמובן, בגיל הילדים – כך למשל קוסם ליום הולדת לא יתאים לגילאים צעירים מאד וגם לגילאים של בני הנוער.

הפעלות לימי הולדת – כמה דברים שכדאי מאד לקחת בחשבון

הנה כמה דברים שמומלץ מאד לקחת בחשבון כאשר מתכננים להזמין מפעיל ליומולדת:

  1. מהם גילאי הילדים – האם מדובר במסיבת כיתה, שבה הגילאים אחידים, או במסיבה משפחתית, שבה ישתתפו ילדים בגילאים שונים. כמובן שיש להתחשב בכך לפני שחושבים על הפעלות יום הולדת.
  2. מיקום האירוע – יש הפעלות יום הולדת שמתאימות רק לחצר, ולעומתן הפעלות יום הולדת שיתאימו יותר לבית סגור.
  3. מספר המשתתפים ביום ההולדת – יש הפעלות יום הולדת שמתאימות רק למסיבה אינטימית, ולעומתן כאלה שיתאימו יותר לקבוצה גדולה של משתתפים.
  4. תקציב – פקטור חשוב מאד. אפשר לארגן מסיבת יום הולדת מקסימה ומקורית גם בתקציב נמוך, יחסית, אך כמובן שזה ישפיע על הפעלות יום ההולדת. כמו כן, אפשר למצוא מפעילי ימי הולדת בטווח גדול, יחסית, של מחירים.
  5. באיזו עונה יתקיים באירוע – אם מדובר על יום הולדת שמתקיים בתקופת החורף, יש להתחשב בכך לפני שבוחרים הפעלות יום הולדת. גם יום הולדת שמתקיים באמצע בקיץ לא כדאי לערוך תחת כיפת השמיים.

לסיכום, ארגון מסיבת יום הולדת יכול להיות אתגר מהנה, ובחירת הפעלות יום הולדת יחד עם הילד יכול להעלות את ההנאה מהאירוע. כמו בכל תחום, כדאי לעשות החלטות שבאות לאחר מחשבה ותכנון, כך שכל הגורמים המעורבים ייהנו מהמסיבה.

מאמרים נוספים בנושא יום הולדת »

יום הולדת