יום הולדת. כל מה שצריך כדי לחגוג יומולדת
יום הולדת. כל מה שצריך כדי לחגוג יומולדת


mpetel@walla.com

הוסף המלצה

* שם:
* אזור:
*השדות המסומנים הינם שדות חובה

יום הולדת עם מיץ פטל אירועים קסומים

מיץ פטל אירועים קסומים

קצת עלינו, מיץ פטל אירועים קסומים בהנהלת איריס בן חיון בעלת ותק של שנים בהפעלת ילדים והוראה במסגרות שונות, נסיון שבא לידי ביטוי בכל שלב במהלך האירוע שלכם!
מיץ פטל אירועים מתמחה בהפעלות למסיבות סיום, ימי הולדת, אירועים מיוחדים, גני ילדים, קייטנות, מתנסים, ימי כיף ועוד...
ההפעלה רצופה אטרקציות והפתעות במגוון נושאים מיוחדים ומרתקים.
הפעלות יום ההולדת מיועדות לבנים ובנות כאחד בגילאי שנתיים עד שתיים עשרה, על פי תכנים ונושאי עניין ייחודיים לילדיכם ניתן לחגוג בבית, במתנ"ס, בגינה, בפארקים, בטבע ובכל מקום שרוצים....
במהלך ובסיום האירוע פרסים והפתעות לכל הילדים! מובטח אירוע מקצועי ובלתי נשכח!

הפעלות יום הולדת - לגילאי 6 עד 12:

הישרדות - שני שבטים מתחרים במשימות ואתגרים – משימת חשיבה, משימת כוח, משימת קליעה למטרה, מסלול מכשולים, ועוד... והכל ברוח ההשרדות - בנדנות, דואר אי, לפידים, שרשרת חסינות וכו', הפעלה כיפית ומרתקת, בסיומה מסיבת איחוד השבטים וטקס יום הולדת.

בטעם של פעם - המון משחקים מהנים ומצחיקים כמו פעם כשאנחנו ההורים היינו ילדים חבילה עוברת, סוכריה בקמח, חישוקים מוזיקליים, ועוד ועוד... בשילוב סדנת שוקולד קצרה והמון הפתעות.

מסיבת פיג'מות - הפעלה ייחודית לבנות, בתחילה - קעקועי נצנצים, איפור וסדנאות יצירה ואח"כ - משחקי חברה, ריקודים והמון כיף שבנות אוהבות.

הפעלות יום הולדת - הפעלות לגילאי 3 עד 7:

הפעלות אינטילגנטיות ומעניינות עפ"י נושא , בכל ההפעלות סיפור מסגרת המלווה את ההפעלה מתחילתה ועד לסוף הטוב, הפעילות מגוונת ומשתנה כל כמה דקות וכוללת: קסמים, שירים וריקודים, מצנח, בובת ענק, בועות ממתק, פונדו שוקולד, איפור והפתעות ופרסים

פיות וגיבורי על - ממלכת הפיות וגיבורי העל נמצאת בצרה, הפיה מיץ פטל מבקשת את עזרת הילדים להציל את הממלכה, תלבושת פיה / גיבור על לילד יום ההולדת.

אבירים ונסיכות - יער גיבורי האגדות נמצא בצרה, הפיה מיץ פטל מבקשת את עזרת הילדים להציל את היער הקסום, תלבושת נסיכה / אביר לילד יום ההולדת.

דינוזאורים - דינו הדינוזאור איבד את ביצת הדינוזאורים שלו, הילדים מתבקשים לעזור לחפש את הביצה של דינו.

פיראטים - ספינת הילדים בסכנה, הפיראטים רוצים להשתלט על הספינה ולקחת את האוצר, ילד יום ההולדת הופך לקפטן הספינה ומוביל את חבריו במסע לאי האוצר. תלבושת פיראט מלאה לילד יום ההולדת, שאר הילדים יקבלו בנדנות ואיפור של פיראטים.

דרדסים - גרגמל וחתחתול מתקרבים לכפר הדרדסים, הילדים הופכים לדרדסים ומצילים את הכפר שלהם, תלבושת דרדס מלאה לילד יום ההולדת, שאר הילדים יקבלו כובעי דרדס ואיפור דרדסים כחול.

פסטיגל - הפעלה בעקבות גיבורי הפסטיגל בשילוב שירי הפסטיגל.

ועוד...

ניתן לבנות הפעלה ייחודית בנושאים רבים נוספים עפ"י תחומי ההתעניינות של ילדכם:

מסיבת ברית/ה: המפעילה נמצאת לאורך כל זמן האירוע ומרתקת את הילדים במשחקים כיפיים, קסמים וריקודים, איפור, קעקועי נצנצים, סדנת יצירה, בלוני צורה, בובת ענק, מצנח, בועות ממתק, הפתעות ופרסים ועוד..

סדנאות: הסדנאות מתאימות למגוון רחב של קהלים, וניתנים להתאמה על פי עניין, קבוצת גיל, ומספר משתתפים.

סדנאות מתוקות: שוקולד , מרציפן , בצק סוכר.

סדנאות יצירה:

  • יצירה תכשיטים ומוביילים.
  • יצירה בעץ - תיבת תכשיטים / מסגרת תמונה / שלט לדלת / מתקן לעטים / חמסה ועוד.
  • יצירה על בד - ציור בצבעי בד מיוחדים (עמידים בכביסה) עם שבלונות , ציור על חולצות / תיקים / כובעים / כריות.

סדנת נסיכות: הכנת קרם גוף עם נצנצים / שפתון בטעמים.

לכל מסיבה ואירוע אפשר להוסיף:

בובות פיניאטה - אטרקציה לטינית מדליקה שהופכת את שלב המתוקים לחוויית יום הולדת מדהימה. פיניאטה היא בובה חלולה מלאה בממתקים או פרסים. מטרת ההפעלה היא להכות בבובה במקל מיוחד עד שתיפתח וגשם של ממתקים והפתעות נופל על ראשיהם של כל הילדים.

התקשרו אלינו ונשמח לייעץ ולהתאים עבורכם את האירוע הכי מוצלח שיש.

להתראות...

טלפונים: 050-7756020 / 050-8991299
דוא"ל: mpetel@walla.com