יום הולדת. כל מה שצריך כדי לחגוג יומולדת
יום הולדת. כל מה שצריך כדי לחגוג יומולדת
אנחנו בפייסבוק צרו קשר פרסום באתר

איך לכתוב ספר אישי למי שחוגג יום הולדת

לקבל ספר שנכתב במיוחד בשבילך ליום ההולדת זו חוויה נפלאה. זו מתנה שכרוכה בהרבה עבודה ובהרבה אהבה. התוצאה מביאה הרבה נחת ועונג.

בין אם עומדים לחגוג יום הולדת לילד או למבוגר יש להתחיל באיסוף תמונות ופריטים אחרים שיכולים להיכנס לתוך הספר: כרטיסי ברכה, ציורים וכו'.

אין אחד, ילד או מבוגר שלא יהיה מאושר כשיקבל ספר רק שלו, ושנכתב רק עליו - ביום ההולדת שלו. חשוב להכין רשימה של אירועים, מצבים משעשעים, "אימרות כנף" שהילד אמר. לאסוף ולהשתדל להצמיד תמונות מתאימות. אפשר גם לכתוב כמה מילים ליד כל תמונה ולפרט על רגע הצילום.

ספר אישי כמתנת יום הולדת מקורית לילדים ולמבוגרים

לילדים אפשר לצרף ציורים שלהם מהגן או מהבית, תמונות עם חברים וזו תהיה מזכרת נפלאה לתמיד. למבוגרים ניתן לצרף מכתבים, כרטיסים שונים וכמובן הרבה תמונות וסיפורים מהחיים.

יש להתחיל את איסוף החומרים כמה שיותר מוקדם לפני יום ההולדת. המיון לוקח זמן וחשוב לעשות זאת בנחת ותוך תשומת לב לכל פרט. ככל שהחומר יהיה מסודר ומרוכז יותר - כך תהיה הכתיבה קלה יותר.

כדאי לכתוב בצורה תמציתית, עניינית בהירה ומעניינת. מי שיקרא לא תמיד יהיה סבלני לטקסטים ארוכים ורצוי לתכנן זמן קריאה של כ - 10-15 דקות ופחות מזה ספר לילדים.

ספר לילדים ניתן להדפיס במחשב הביתי, להדביק את התמונות במקום הנכון ולכרוך עם 2 דפי קרטון שגם אותם רצוי לאייר ואף להדביק את תמונת הילד על הכריכה הקדמית. שם יש גם לכתוב: ______ בן 4, או בת 5 למשל.

לגבי מבוגרים עדיף למסור את הספר להגהה ולהדפסה בבית דפוס. אפשר להדפיס באותה הזדמנות כמה עותקים מהספר ולחלק לקרובי משפחה ולחברים קרובים.

ספר אישי זו מתנה מקורית ליום הולדת שדורשת השקעה של זמן ומשאבים אך אין ספק שהיא עולה על כל מתנה שתקנו בחנות, ויקרה ככל שתהיה - היא לא תשתווה לספר שתכינו במיוחד לחוגג או חוגגת יום הולדת.

כתיבת ספר אישי ליום הולדת כרוכה בעבודה לא מועטה ואיתה חדוות יצירה והרבה אושר למקבל המתנה.
ספר אישי זו מתנה שתישאר עם המקבל לעד ותגרום לו או לה לשמחה רבה בכל פעם שיביט בה.

מאמרים נוספים בנושא יום הולדת »

יום הולדת