יום הולדת. כל מה שצריך כדי לחגוג יומולדת
יום הולדת. כל מה שצריך כדי לחגוג יומולדת
אנחנו בפייסבוק צרו קשר פרסום באתר

רעיונות למסיבת יום הולדת שמחה: ממתנפחים להשכרה ועד מופע סטנד אפ לילדים

מחפשים רעיון מיוחד למסיבת יום ההולדת של הילד או הילדה? היום כבר תמה התקופה בה אפשר היה לארגן מסיבת יום הולדת פשוטה בבית עם כמה משחקים ושולחן עם חטיפים ופיתות עם חומוס ומלפפון חמוץ. כיום, מעטים ההורים שיסכימו להכניס אל ביתם הפרטי 30 ילדים מלאי מרץ, את ימי ההולדת נהוג לארגן במתחמים חיצוניים כמו פארקים, משחקיות, מסעדות, באולינג וגם במתחם בית הספר. תופתעו לגלות כי ניתן לשכור כיתה בבית הספר ולהפוך אותה עם כמה קישוטים למתחם יום הולדת נהדר.

מתנפחים להשכרה ליום הולדת

עם מתחם מתקנים מתנפחים לא תוכלו לטעות, מעטות הן האטרקציות אותן ילדים כה אוהבים. מתנפחים להשכרה ליום ההולדת תזמינו אל המתחם בשיחת טלפון אחת קצרה, המפעילים ידאגו לנפח את המתקנים בתחילת האירוע ולאסוף אותם בתוך האירוע. כל שעליכם לעשות הוא להשגיח על הילדים במהלך השהייה על המתקנים ולהקפיד על נהלי בטיחות. מתנפחים להשכרה דורשים בחלק מהמקרים גם חיבור חשמל או גנרטור, כדאי לבדוק זאת מראש ולהיערך בהתאם.

הפעלות במתכונת יער הרפתקאות או פיות

אם תרצו להעניק לילדים חוויה יוצאת דופן, זה הזמן להזמין אותם למסע מופלא ביער הפיות או יער הרפתקאות בו מסתתרים פיראטים מסוכנים ואוצרות אבודים. אם הילדים מכירים את משחקי מבוכים ודרקונים אפשר יהיה לשלב גם אותם במסיבה. נציין כי אין כל חובה להרחיק לכת עד ליער מרוחק, אפשר לתאם את הפעילות גם בין העצים בפארק או בחורשה קרובה.

מופע להטוטים וקסמים

מסיבת יום הולדת בסגנון קרקס תעורר לא מעט התרגשות, הילדים יהיו מהופנטים אל מול מופע הלהטוטים, מופע הקסמים ויצחקו עד לב השמיים עם הליצנים. תהיה זו מסיבת יום הולדת קלאסית ושמחה. אל תשכחו לשלב גם דוכן של נקניקיות חמות, פופקורן, צמר גפן מתוק ושתייה קלה. את המסיבה הזו כדאי לערוך בפארק או במתחם חיצוני אחר.

תחרויות ספורט לילדים

אם מדובר בקבוצת ילדים שובבים זה הזמן לאפשר להם להתרוצץ וגם מעט להשתולל, מדריכים מנוסים יעבירו פעילויות ספורט תוך תחרויות בין הילדים במתכונת של המרוץ למילון או הישרדות. התחרויות מאוד מצחיקות ומהנות, יש גם פרסים!

מסיבת יום הולדת בבאולינג

מעולם לא היה זה פשוט יותר לארגן מסיבת יום הולדת לילדים, מתחם הבאולינג כולל את כל הדרוש להפקת ימי ההולדת במתחם. הילדים ייהנו ממסלולי משחק, משחקיה צמודה, מדריכים וגם כיבוד קל ושתייה. המתחם סגור ויש במקום שירותים ושירותי אבטחה. מומלץ מאוד בעבור ילדים בגילאי 8-12.

מופע סטנד אפ לילדים

הצחוק בריא מאוד בכל גיל, אל מסיבת יום ההולדת תוכלו להזמין מופע קומי מיוחד המורכב בעבור ילדים. הבדיחות כולן מותאמות לילדים ומצחיקות אותם עד לב השמיים. חשוב לשים לב כי לא כל מופע קומי מתאים גם לילדים, יש להקפיד לבחור אנשי מקצוע בעלי ניסיון בהפעלת ילדים וימי הולדת.

מאמרים נוספים בנושא יום הולדת »

יום הולדת