יום הולדת. כל מה שצריך כדי לחגוג יומולדת
יום הולדת. כל מה שצריך כדי לחגוג יומולדת
אנחנו בפייסבוק צרו קשר פרסום באתר

תמונות ליום הולדת, תמונות לימי הולדת

תמונות ליום הולדת

תמונות יום הולדת הן דרך נפלאה להעשיר את עיצוב המסיבה שלכם.

כולם אוהבים תמונות של ליצנים מצחיקים, בלונים צבעוניים וכל מיני אנימציות ליומולדת.
אם אתם מחפשים תמונות יומולדת עליזות או אנימציות ליום הולדת שתוכלו להדפיס ולהוסיף להזמנות או לתלות על קירות הבית בו נערכת המסיבה, הגעתם למקום הנכון!

פה תוכלו למצוא תמונות ליום הולדת, אנימציה ליום הולדת ועוד כל מיני גרפיקות ורעיונות טובים לעיצוב מסיבת יום הולדת.
בנוסף צירפנו לכם רשימת טיפים מצוינת שתעזור לכם בחיפוש ועיצוב תמונות ליום הולדת.

טיפים:

  • זמן הכנת קישוטים עבור המסיבה יכול להפוך לזמן איכות יחד עם הילדים. נצלו זמן זה ליצירה יחד עם הילד, נפחו יחד בלונים, ציירו תמונה ליומולדת או הכינו שרשראות נייר צבעוניות ותלו אותן במקומות שונים בחדר.
  • כדאי להכין קישוטים שיתלו גם על החלון מחוץ לבית או בכניסה לבית, בלובי המדרגות. כך ידעו האורחים בדיוק היכן נערכת המסיבה ויגיעו אליה בקלות. אפשר גם להוסיף תמונה ליום הולדת שהודפסה במיוחד ולתלות אותה בכניסה לדירה. כך ידעו כולם מי חוגג ויברכו אותו.
  • כמובן שיש לקשט במיוחד את כסא היומולדת עליו ישב הילד החוגג. הדביקו עליו בלונים, תמונות לימי הולדת ודף או כרזה עם שמו וגילו של הילד.
  • בלונים כדאי לקשור בחוט ואז להדביק את החוט אל הקיר. את הבלונים כדאי לתלות כמה שיותר גבוה כדי שלא יפריעו לעבודת הליצן, הקוסם או המפעיל וגם כדי שהילדים לא יוכלו לתלוש אותם בעצמם ולהרוס את קישוט החדר.
  • אם עורכים בבית מסיבת יומולדת, כדאי לפנות את האזור בו היא נערכת. אם המסיבה מתקיימת בסלון הבית, מומלץ לכסות את הטלוויזיה בסדין או שמיכה קטנה ולהזיז מהאזור חפצים שעלולים להישבר. בלהט המסיבה השתוללויות הקטנטנים יכולות להסב נזק קל, כך שמוטב להכין את הזירה בהתאם.

תמונות ליום הולדת

דוגמאות לתמונות יום הולדת

יום הולדת! יום הולדת שמח!     יום הולדת! יום הולדת שמח!

יום הולדת

פיתוח והדפסת תמונות