יום הולדת. כל מה שצריך כדי לחגוג יומולדת
יום הולדת. כל מה שצריך כדי לחגוג יומולדת
אנחנו בפייסבוק צרו קשר פרסום באתר

שירי יום הולדת למבוגרים ולילדים

שירנט - שירים ליום הולדת

שום חגיגת יום הולדת אינה שלמה בלי שירי יום הולדת שכולנו אוהבים ומכירים.
שיר ליום הולדת הוא דרך מקסימה לגבש את הילדים במסיבה ולהנעים את זמן כולם.

ישנם שירי יומולדת המתאימים לפעוטות, ישנם שירי יום הולדת המתאימים לילדים הבוגרים יותר, וישנם אפילו כאלו המתאימים למבוגרים. כך או כך, כאשר כל החוגגים במסיבה שרים יחדיו שירים ליום הולדת השמחה הופכת לכפולה ומכופלת.

השירים ברשימה שלפניכם הם שירים לימי הולדת אותם קיבצנו ממקורות שונים, כולם ידועים ואהובים על ילדים בגילאים שונים, וגם על הוריהם כמובן.

היכנסו לאתרים אלו ובחרו לכם שירי יום הולדת עליזים עם חרוזים, שירו אותם יחדיו במסיבה וההנאה תהיה רבה.
בתחתיתו של הדף תוכלו למצוא גם רשימת טיפים טובה שתעזור לכם בבחירת שירי יומולדת ובארגון המסיבה.

טיפים:

  • לילדים שיכולים כבר לקרוא בעצמם, כדאי להכין שירונים מנוקדים מודפסים ולחלקם יחד עם שקית הממתקים של המסיבה. כולם יוכלו לשיר את המילים ובאותה העת גם יתרגלו את יכולות הקריאה שלהם.
  • יש ילדים שאוהבים לשיר וישנם כאלו שמעדיפים רק לזמזם בלב, לא כדאי להכריח את כל הילדים במסיבה לשיר שירי יומולדת אולם בהחלט כדאי לעודדם לעשות כך. כאשר הילדים שרים בצוותא, גם הביישנים שבהם ירגישו כחלק בלתי נפרד מהמסיבה ולכן ערכה של שירת שירים של יומולדת במסיבה היא רבה עד מאד.
  • שירי יומולדת הם דרך נפלאה להפעיל את הילדים במסיבה. חלקו את הילדים לקבוצות של בנים ובנות, או לקבוצות אחרות וחלקו בניהם את תפקידי השירה.
    הקטנטנים יאהבו במיוחד שירים של יום הולדת הכוללים ריקודים פשוטים, ההורים הנוכחים במסיבה יוכלו להיות לעזר ואף לרקוד ולשיר יחד עם הילדים.
  • בשביל לשיר שירים ליום הולדת לא צריך יותר מאשר מצב רוח טוב, אולי ישנם מפעילים היכולים ללוות את השירים בנגינה על כלי נגינה שונים. עיינו ברשימת המפעילים שלנו אם אתם מעוניין בהפעלת הילדים במסיבת יום ההולדת. שיר ליומולדת המלווה בנגינה יכול לעניין את הילדים יותר מאשר שירה בלבד, ערכה של המוזיקה רב.

שירים ליומהולדת

יום הולדת

שירים לימי הולדת