חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך עושים את חגיגת יום ההולדת למיוחדת יותר?

הפקת יום הולדת

לפעמים מתחשק להפוך את מסיבת יום ההולדת למשהו מיוחד באמת.
עבור אלו הרוצים לציין את היום החגיגי באופן ייחודי, ישנן הפקות יום הולדת מתאימות.

מוזיקה עושה את כל ההבדל!

שירים ליום הולדת

ישנם שירי יומולדת המתאימים לפעוטות וישנם שירי יום הולדת המתאימים לילדים הבוגרים יותר, כך או כך, כאשר כל הילדים החוגגים במסיבה שרים יחדיו שירים ליום הולדת השמחה הופכת לכפולה ומכופלת.

השירים ברשימה שלפניכם הם שירים לימי הולדת אותם קיבצנו ממקורות שונים, כולם ידועים ואהובים על ילדים בגילאים שונים, וגם על הוריהם כמובן.

חגיגת יום הולדת לילדים היא מיוחדת וחשובה

הפקת ימי הולדת לילדים

הפקת יום הולדת לילדים צריכה להתאים לאופי המיוחד של הילדים.
כאשר מתכננים הפקת מסיבת יום הולדת לילד, כדאי להתחשב בנקודות הבאות:

  • כדאי להתאים את אופי המסיבה לאופיו של הילד. ישנם ילדים מופנמים וביישנים שלא יאהבו הפקות ימי הולדת רעשניות או עמוסות מדי. מומלץ לשאול את הילד מה הוא מעדיף, כי בסופו של דבר מדובר ביום ההולדת שלו.
  • הפקת ימי הולדת לילדים יכולה להיערך בכל בית פרטי אך כשמזג האוויר נעים, כיף גם לערוך את המסיבה תחת כיפת השמיים, על חוף הים או בפארק ציבורי כלשהו. ניתן לשלב את המסיבה גם כטיול של כל הילדים או המשפחה.
  • כאשר מתכננים הפקות ימי הולדת לילדים ניתן להוסיף אטרקציות שונות כמו: קוסם, ליצנים, מפעיל ליום הולדת, וכמובן לא לשכוח עוגת יומולדת.
  • הפקת יומולדת לילדים קטנטנים במיוחד פשוטה יותר, אך גם פה אפשר להפוך את המסיבה למעניינת וצבעונית יותר בעזרת קישוט הבית ויצירתיות. מומלץ להתייעץ עם מפיק יומולדת מקצועי.

כל אחד אוהב ימי הולדת

הפקת ימי הולדת למבוגרים

הפקת יום הולדת למבוגרים שונה באופייה מזו של הילדים.
כאשר מתכננים הפקת מסיבת יום הולדת למבוגר, כדאי להתחשב בנקודות הבאות:

  • יש להתאים את מסיבת יום ההולדת לגיל של החוגג ולאופיו. חשוב לזכור כי לא כולם אוהבים הפקות יום הולדת ראוותניות מדי, לכן מוטב להתאים את התכנון לאופי ולרצונו של החוגג.
  • הפקת ימי הולדת למבוגרים יכולה להיערך במקומות שונים: ניתן לסגור מועדונים או דיסקוטקים, מסעדות או פאבים וכך לנצל את היתרונות של מקומות אלו. באותה מידה אפשר גם לערוך את המסיבה בבית פרטי או אפילו במקום ציבורי כמו חוף הים. הכול לפי ראות עינכם, תוך התחשבות במיקום ובמזג האוויר הצפוי.
  • ישנן אטרקציות רבות המתאימות להפקות ימי הולדת למבוגרים. למשל אפשר לארגן מסיבת ריקודים, להקליט שיר באולפן, לשכור די ג'יי, לארגן ארוחה מפוארת עם שף, או קייטרינג. לימי הולדת מיוחדים, כמו למשל יום הולדת 50, או יום הולדת 80, אפשר לארגן משהו מיוחד באמת ולארגן טיול משפחתי או מפגש משפחתי גדול כלשהו.

מומלץ להתייעץ עם מפיק ימי הולדת מנוסה ומקצועי כדי לשמוע עוד הצעות מעניינות ואולי עוד רעיונות שלא חשבתם עליהם.

טיפים והמלצות על הפקת ימי הולדת