חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מפעילים ליום הולדת

מחפשים הפעלות או מפעילים לימי הולדת?

רשימה מובחרת של מפעילים ליום הולדת, כולם מוכשרים ואהובים עלינו.

בחירת הפעלה ליום הולדת היא החלטה שיש לקבל בכובד ראש. חגיגת יום הולדת היא אירוע חשוב ומכונן בחייהם של היקרים לכם ולכן הפעלה ליום הולדת המבוצעת ברישול יכולה להביא למפח נפש ואכזבה גם אצל הקטנטנים וגם אצל ההורים.

מפעילים לימי הולדת מתחילים כאן

טיפים והמלצות

רשימת טיפים קצרה שתעזור לכם לבחור מפעילים וגם הפעלות ליום הולדת שיהפכו את המסיבה לחגיגה אמיתית!

הדרך המומלצת ביותר לבחור הפעלה ליום הולדת לילדים היא בעזרת המלצה מאדם אמין שהתנסה בהפעלה דומה. לא תמיד יש המלצה כזו בנמצא ולכן כדאי לשוחח מעט עם המפעיל, לשאול על ניסיונו ומה כוללת הפעלה ליומולדת בניצוחו. הפעלות יום הולדת טובות דורשת הכנה מראש ומומלץ לא להקל בכך ראש.

יום לפני המסיבה וודאו כי המפעיל לימי הולדת שהזמנתם אכן יודע היכן נערכת המסיבה וכיצד יש להגיע אליה. שאלו אותו גם אם יש ציוד מסוים שהוא צריך עבור הופעתו והאם הוא זקוק לסידור החדר או הגן בצורה מסוימת (שורות , מעגל או חצי גורן של כסאות). כדאי לוודא שהמפעיל מגיע מצויד ומוכן בהתאם למיקום המסיבה. מסיבת יום הולדת הנערכת מחוץ לבית, בטבע או בגן ציבורי כלשהו דורשת הכנה מוקדמת שונה מכיוון שריכוז תשומת ליבם של הילדים הופך להיות מורכב יותר אל מול גירויי הטבע וסקרנותם של הקטנטנים. כדאי גם לבדוק אם המפעיל זקוק או שיש ברשותו מערכת הגברת קול מסוימת. לעיתים הגברה היא דבר נדרש.

חגיגת יום הולדת לילדים יכולה להיות די משעממת עבור אחדים מהילדים. מפעילים לימי הולדת, הטובים מבניהם, יודעים לרתק את מרבית הילדים ולמשוך את תשומת ליבם באמצעי הפעלה שונים, אולם כדאי לקחת בחשבון שיהיו כאלו שישתעממו, וכשילדים משתעממים גם הפעלה ליום הולדת מאורגנת ביותר יכולה להפוך לבלגן גדול. לכן, דאגו לבידור חלופי עבור הקטנטנים המשועממים. תנו להם להשתעשע בצעצועים שונים או, כמובן, תנו להם ממתקים ושתייה ממותקת וגם הם יוכלו ליהנות.