חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

להנציח רגעים שרוצים לזכור

צלם או צלמת לימי הולדת

כל שנה אנו חוגגים יום הולדת, אך כל יומולדת הוא ייחודי ומיוחד – צילום יום הולדת יכול להפוך כל מסיבה לנצחית.

תיעוד ויזואלי של חגיגה בלתי נשכחת!

לא לוותר על צילום באירוע

לפעמים אנו רוצים להיזכר בחגיגות ימי ההולדת הקודמים שלנו, בכמה כיף היה, באורחים שהזמנו ובמתנות שקיבלנו, בברכות ובעוגת יום ההולדת שהוכנה עבורנו, אז אם אתם לא מסתפקים רק בזיכרונות ואתם רוצים להנציח מסיבת יום הולדת בצורה הטובה ביותר – צלם יום הולדת הוא הפיתרון עבורכם!

צלם טוב יזכיר לכם כמה טוב היה באירוע גם בעוד 20 שנה

צילום מסיבת יום הולדת יכול לשדרג את החוויה שלכם ולהפוך אותה לנצחית וזכירה לתמיד

צילום יום הולדת הוא דרך נפלאה להפוך את המסיבה לבלתי נשכחת באמת. התמונות ילוו אתכם תמיד ויזכירו לכם כמה כיף היה.

כדי למצוא צלם ליום הולדת שיהיה טוב באמת ויספק לכם את התמונות הטובות ביותר, כדאי לקרוא את הטיפים הבאים:

כדי לבחור צלם יום הולדת טוב במיוחד כדאי לוודא שיש לו ניסיון צילום ימי הולדת. לא כל צלם טוב יודע גם לצלם אירועים מסוג זה.

כדאי לבקש לראות דוגמאות לעבודות קודמות של הצלם כדי להתרשם מאיכות העבודה שלו ולהעריך אם הוא מתאים לכם.

מומלץ מאד לבקש מהצלם להגיע למסיבה קצת לפני כדי להכיר את מי שחוגג את יום ההולדת ולצלם אותו כמה דקות לפני שמגיעים כל האורחים.

צילום מסיבת יום הולדת צריך כמובן להתרכז בצילום חתן המסיבה, אך צלם למסיבת יום הולדת מקצועי יודע לצלם גם את ההתרחשויות הקטנות במסיבה, את כל המוזמנים, את הכיבוד והעוגה ולהעביר את האווירה הטובה והמהנה בתמונות – אם מדובר במסיבה של ילד בגיל צעיר, כדאי להסביר לו שהצלם הגיע לצלם לא רק אותו, אלא גם את הילדים האחרים.

כדאי לתאם עם הצלם את הפרטים המלאים של המסיבה לפני שהוא מגיע. כדאי לספר לו היכן נערכת המסיבה (בחוץ או בתוך הבית) ובאיזו שעת יום היא תיערך, כדי שהצלם יוכל להכין את הציוד שלו בהתאם.

יש כאלו שיעדיפו צילום מסיבת יום הולדת בתמונות סטילס (או במצלמה דיגיטלית) ויש כאלו שיעדיפו צילום ליום הולדת בוידיאו – ישנם צלמים המתמחים בכל אחד מהסוגים, החליטו מראש איזה סוג צילום אתם מחפשים ופנו לצלם יום הולדת מתמחה.

הקפידו לקרוא את הטיפים שלנו ובחרו צלם יום הולדת מתאים ומוכשר לתיעוד האירוע