חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יצירת קשר

מזל טוב ויום הולדת שמח!

נשמח לשמוע ממך!

צרו איתנו קשר

נשמח לשמוע מכם כל הערה, הארה, הצעות לשיפור, המלצות לאתרים נוספים, רעיונות נוספים או בקשות להיכלל באתר שלנו.

יום הולדת שמח ומאושר!

אתר יומולדת זה נבנה עבור כל מי שרוצה לתכנן ולארגן מסיבת יומולדת מוצלחת במיוחד. באתר זה תוכלו למצוא טיפים ועצות טובות לארגון מסיבת יומולדת חגיגית שלא תשאיר אתכם "עם חור בכיס". שלל העצות היעילות שמפוזרות בדפי אתר יום הולדת נאספו מהורים, ילדים ומפעילי מסיבות יום הולדת, ומטרתן אחת – להפוך כל מסיבת יום הולדת לחגיגה אמיתית.

רוצים לעזור לנו ולשאר החוגגים?

אם אתם מתכננים לערוך מסיבת יום הולדת 10 או מסיבת יום הולדת 40, מסיבת יום הולדת לאבא או מסיבת יום הולדת לאמא, בר מצווה או בת מצווה – אתר היומולדת שלנו יוכל לסייע לכם למצוא מפעילים טובים, קוסם, ליצן, מתנה מקורית ליום הולדת, פרחים ליום הולדת וכמובן ברכות ליום הולדת.

בדפי האתר ריכזנו את מיטב נותני השירותים שאנחנו מכירים וריכזנו טיפים טובים לארגון מסיבות יומולדת, אבל תמיד יש מקום לעוד!

שלחו לנו המלצות יומולדת וטיפים

טיפים ליום הולדת – ספרו לנו איך אתם נוהגים לארגן מסיבת יום הולדת ושתפו אותנו בעצות וטיפים שעושים את החיים קלים ונוחים יותר.
המליצו לנו על מפעילים ליום הולדת- אם אתם מכירים ליצן, קוסם או מפעיל אחר שנהניתם לארח במסיבת יום ההולדת שלכם, נשמח לשמוע ולהוסיף אותו לאתרנו.
שתפו אותנו בהמלצות – ספרו לנו על רעיונות למתנות מיוחדות, על מקומות מיוחדים לחגוג בהם יומולדת, על ברכות ליום הולדת שאתם אוהבים להכין, על משחקים ליום הולדת ועל כל רעיון מקורי ליום הולדת שעולה בדעתכם.

אנו נשמח לשמוע ולהוסיף לאתרנו.

רוצה עזרה מקצועית לחגיגה?

אפשר ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לך בחבילת יום הולדת מושלמת