חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחפשים מתנה לילד שלא תוריד לו את החיוך מהפנים?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

הילדים שלנו, הם באמת הדבר היקר ביותר שיש. הילדים שלנו הם אותם יצורים להם אנחנו מוכנים לתת הכל, מהם אנחנו לא רוצים לחסוך דבר. לרכוש מתנות לילדים שלנו הוא תהליך כל כך טבעי, כל כך פשוט, הרי אנחנו רוצים שיהיה להם תמיד, הכי טוב שאפשר. אבל, בתוך תרבות השפע, בתוך עולם שלם של אפשרויות, לפעמים זה יכול להיות מבלבל ומתעתע, מה הבחירה הכי מתאימה והכי נכונה לילדים שלנו היום? 

את התשובה שלנו נגלה לכם כבר עכשיו, אנחנו מאמינים כי אין שום תחליף ללגו ואנחנו בטוחים שאין ילד שלא ישמח לקבל משחק מהסוג הזה ליום ההולדת או לחג. 

בתוך עולם משוגע, מתי יהיה לילדים שלנו את הזמן לדמיין? 

החיים שלנו הם מטורפים. גם אנחנו, בתור מבוגרים, יכולים להרגיש את זה. כל הזמן אנחנו מקבלים מסרים ועידכונים, כל הזמן אנחנו שומעים על עוד משהו שצריך להפנות אליו משאבים. הילדים שלנו, גם הם סופגים את הלחץ, את העומס, את גורמי הסחת הדעת הללו. בתוך עולם בו הם כל הזמן סופגים גירויים חדשים, בתוך מרחב בו בכל רגע עולה סרטון חדש, מתי לילדים שלנו יש את הזמן והמקום לדמיין, לחשוב, לפתח רעיונות משלהם? 

לגו הוא לא סתם מותג שמלווה את עולם הילדים עשורים רבים. לגו הוא משחק מדהים בו לילדים שלנו יש את ההזדמנות לגלות את עצמם מחדש. ההזדמנות לבנות, לתכנן, להמציא לעצמם את העולם שלהם, הוא מה שאין לו תחליף ובעולם כמו שלנו, לא נגזים אם נגיד כי לגו הוא משחק הכרחי לשקט הנפשי ולפיתוח תחושת המסוגלות בקרב הילדים של כולנו. 

המגוון עצום ובכל זאת, מדובר על משחק אחד 

כמה פעמים ראיתם את הילד או הילדה שלכם מקבלים משחק, מתלהבים ממנו ונהנים ממנו ובאותה נשימה, זונחים אותו אחרי זמן קצר? הסיבה לכך היא הרבה פעמים משום שהמשחק ממלא פונקציה אחת יחידה. אם זו מכונית מרוץ, היא רק מכונית, היא לא יכולה להפוך לשום דבר אחר. אם רכשתם לבת שלכם בובה, הבובה תהיה בובה תמיד. היתרון של לגו הוא ביכולת של הילד להתאים את המחשק לרצונות שלו בכל פעם מחדש. 

בית יכול להיות מחר טירה, חווה יכולה להיות ביום אחר אי עם מטמון מוסתר. כאשר אתם רוכשים לגו, אתם רוכשים חלק אחד מתוך שורה ארוכה של משחקים המתאימים אחד לשני. באופן הזה הילדים שלכם אולי מקבלים משחק אחד בכל פעם, אבל על ידי חיבור מחדש, ערבוב ודמיון, הם יכולים בכל יום להמציא משחק אחר ולהישאר תמיד עירניים וסקרנים. 

לגו הוא משחק פשוט ומורכב בעת ובעונה אחת 

בשביל לשחק בלגו לא צריך שום דבר. לא צריך להתקין לילדים קונסולה מיוחדת, רמקולים מתקדמים, להשתמש במערכת החשמל ולחבר את המחשב לאינטרנט המהיר. לגו אפשר לשחק בכל מקום, בכל צורה. משחק לגו אפשר לשחק עם חברים, בין אחים, גם לבד. 

אם אתם מחפשים משחק מושלם וכזה שלא יוריד את החיוך מהפנים של הילדים שלכם, לגו זו כנראה המתנה הטובה ביותר לכל ילד או ילדה.

לגו
לגו

לחזור למשהו ספציפי?

Special gift!

כל מה שצריך בכדי לחגוג יום הולדת

רוצה עזרה מקצועית לחגיגה?

אפשר ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לך בחבילת יום הולדת מושלמת